5.12.2023 Outsourcing kadr

Payrocks: Nowa marka na globalnym rynku usług płacowych


Spółka Contract Administration dołączyła do Payrocks – nowej, międzynarodowej sieci dostawców usług kadrowo – płacowych. Dzięki temu zaoferujemy klientom wysokiej jakości obsługę kadr i płac na większości rynków w Europie.

Payrocks to międzynarodowy sojusz 7 dostawców usług kadrowo-płacowych, działających w 13 krajach i zatrudniających ponad 3000 pracowników. Każda z firm członkowskich jest uznanym ekspertem na rynku lokalnym, co gwarantuje doskonałą wiedzę  i pełną zgodność z przepisami danego rynku. W Polsce, w Czechach i na Słowacji Payrocks jest reprezentowany przez firmę Contract Administration, która jest jednym z największych dostawców usług kadrowo – płacowych w Europie Środkowo – Wschodniej, obecnym na rynku od ponad 30 lat. 

Obsługa kadr i płac to obszar bardzo wrażliwy i wymagający szczególnej uwagi, ponieważ może generować ryzyka związane z compliance, ale także wpływać na reputację pracodawcy. Współpraca z dostawcą, który doskonale zna lokalny rynek, nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale także umożliwia realizację procesów w sposób bardziej efektywny. To z kolei przynosi powtarzalne i spójne rezultaty – mówi Magdalena Aleksandrowicz, CEO Contract Administration w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Payrocks jest obecny także na rynku we Włoszech, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, krajach Beneluxu oraz w Andorze.

Firmy tworzące Payrocks:

  • Contract Administration, działający w Polsce, Czechach i na Słowacji
  • ZetaService, działający we Włoszech
  • Grupa Atisa, działająca w Hiszpanii, Portugalii i Andorze
  • Paychex, działający w Niemczech
  • Securex, działający w krajach Beneluksu
  • PayCaptain, z siedzibą w Wielkiej Brytanii
  • Nibelis, działający we Francji

Payrocks oferuje klientom możliwość wyboru pomiędzy jedną globalną umową na obsługę kadr i płac a różnymi umowami dla poszczególnych krajów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego lokalnego know-how.

Obsługa kadr i płac na wielu rynkach generuje sporo wyzwań. Największym z pewnością jest zgodność z lokalnymi przepisami, które stają się coraz bardziej złożone, są inne w każdym kraju, a dodatkowo często się zmieniają. To największe zmartwienie wielu dyrektorów HR. Kolejną istotną trudnością jest wybór między znalezieniem jednego globalnego dostawcy, który nigdy nie zrozumie wszystkich przepisów krajowych, a podpisaniem odrębnych umów z lokalnymi ekspertami, posiadającymi dogłębną wiedzę na temat danego rynku. Doświadczenie pokazuje, że współpraca z lokalnymi dostawcami gwarantuje znacznie wyższą jakość usługi, a dodatkowo nie stanowi przeszkody w integracji z głównymi systemami HRIS (Human Resources Information System) – dodaje Thierry Vanbever.

Członkowie Payrocks podzielają to samo DNA i wartości. Stawiają na bezpośrednią współpracę z klientami i wspieranie ich swoją wiedzą oraz profesjonalizmem.

Twoja firma jest zainteresowana obsługą kadr i płac poza Polską? Zapraszamy do kontaktu!

multi country payroll outsourcing services

Międzynarodowa obsługa płac


Magdalena Aleksandrowicz CEO na Polskę, Czechy i Słowację

Poznaj nasze usługi

Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!

Pełna treść zgody

Contract Administration Sp. z o. o.

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 32 00
contact@ca-staff.eu

NIP: 526-001-29-88, KRS: 0000028831,
REGON: 012548510. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy

Mapa