Combined Shape

Rozwiązania dedykowane


Outsourcing kadr i płac – rozwiązania dedykowane

Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo – płacowej podmiotów z wielu różnych sektorów i wiemy, jak różna potrafi być specyfika procesów HR w zależności od branży i wielkości firmy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy elastyczne rozwiązania, dopasowane do potrzeb danej organizacji. Zapewniamy możliwość skorzystania z kompleksowego wsparcia, obejmującego pełny outsourcing kadr i płac, obsługę PPK, obsługę benefitów, portal pracowniczy Asistar czy system RCP lub z pojedynczych usługi.

Usługi kadrowe w siedzibie klienta

Na życzenie klienta pracownik lub zespół pracowników Contract Administration może świadczyć usługi kadrowe w jego siedzibie. Jest to wygodne rozwiązanie, m.in. dla tych firm, które z różnych powodów muszą ograniczyć liczbę zatrudnionych pracowników.

W ramach naszej usługi zapewniamy możliwość obsługi przez nasz zespół wszystkich działań z obszaru kadr lub uzupełnienie działu kadr klienta przez naszych specjalistów.

W ramach Grupy Advartis świadczymy także usługi komplementarne, obejmujące, m.in. doradztwo z zakresu prawa pracy, doradztwo podatkowe, pomoc w zatrudnianiu cudzoziemców czy optymalizację procesów HR.

Jesteśmy zaufanym partnerem ponad 500 klientów:

Rozwiązania dedykowane – Sprawdź, jak możemy pomóc!

Outsourcing kadr i płac – krok po kroku

Jak przygotować się do outsourcingu kadr i płac i na co należy zwrócić uwagę?

Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!

Pełna treść zgody

Contract Administration Sp. z o. o.

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 32 00
contact@ca-staff.eu

NIP: 526-001-29-88, KRS: 0000028831,
REGON: 012548510. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy

Mapa