Bezpieczeństwo procesów


Spełniamy najwyższe standardy w zakresie świadczonych usług oraz bezpieczeństwa informacji.

Nasze certyfikaty:

  • ISO 27001 w zakresie bezpieczeństwa systemów i poufności danych
  • ISO 9001:2015 w zakresie outsourcingu administracji płac i kadr
  • ISAE 3402 II – standard zgodności z lokalnymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa informacji i kontroli wewnętrznej

Od 2007 roku posiadamy system zarządzania jakością zgodny z międzynarodowym standardem ISO 9001. Certyfikacja przez niezależną jednostkę DNV-GL gwarantuje, że działamy zgodnie z normami jakościowymi określonymi przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną.

W 2013 roku wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy system zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodny z międzynarodowym standardem ISO 27001. Certyfikacja przez niezależną jednostkę TÜV NORD Polska to potwierdzenie, że spełniamy restrykcyjne normy bezpieczeństwa danych oraz aktywów, między innymi takich jak informacje finansowe, dane osobowe i własność intelektualna.

W 2015 roku poddaliśmy się badaniu przez biegłego rewidenta zgodności naszych procesów z wymaganiami Międzynarodowego Standardu Usług Atestacyjnych ISAE 3402. Raport Type-II potwierdził prawidłowość prowadzonych kontroli nad realizowanymi przez nas procesami kadrowo-płacowymi, pod kątem bezpieczeństwa finansowego oraz poprawności usług świadczonych dla naszych klientów.

Kompetentny zespół

Gwarancją jakości naszych usług są także kompetencje, doświadczenie i wiedza naszego zespołu. Na bieżąco podnosimy kwalifikacje, bierzemy udział w szkoleniach branżowych, audytach wewnętrznych oraz wspólnie wypracowujemy rozwiązania gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo procesów. Dbamy nie tylko o przestrzeganie przepisów wynikających z obowiązków wobec instytucji państwowych, ale również międzynarodowych norm zarządzania jakością.

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół tworzy ponad 250 specjalistów z doświadczeniem w obsłudze firm z różnych sektorów.

Jesteśmy częścią Grupy Advartis
oferującej kompleksowe usługi dla biznesu

Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!

Pełna treść zgody

Contract Administration Sp. z o. o.

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 32 00
contact@ca-staff.eu

NIP: 526-001-29-88, KRS: 0000028831,
REGON: 012548510. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy

Mapa