Bezpieczeństwo procesów


Spełniamy najwyższe standardy w zakresie świadczonych usług oraz bezpieczeństwa informacji.

Nasze certyfikaty:

  • ISO 27001 w zakresie bezpieczeństwa systemów i poufności danych
  • ISO 9001:2015 w zakresie outsourcingu administracji płac i kadr
  • ISAE 3402 II – standard zgodności z lokalnymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa informacji i kontroli wewnętrznej

Od 2007 roku posiadamy system zarządzania jakością zgodny z międzynarodowym standardem ISO 9001. Certyfikacja przez niezależną jednostkę DNV-GL gwarantuje, że nasze usługi są zgodne z wymogami jakościowymi określonymi standardem ISO.
W 2013 roku wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy system zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodny z międzynarodowym standardem ISO 27001. Certyfikacja przez niezależną jednostkę TÜV NORD Polska to potwierdzenie, że spełniamy restrykcyjne normy bezpieczeństwa danych oraz aktywów, między innymi takich jak informacje finansowe, dane osobowe i własność intelektualna.

W 2015 roku poddaliśmy się badaniu przez biegłego rewidenta zgodności naszych procesów z wymaganiami Międzynarodowego Standardu Usług Atestacyjnych ISAE 3402. Raport Type-I potwierdził prawidłowość prowadzonych kontroli nad realizowanymi przez nas procesami kadrowo-płacowymi, pod kątem bezpieczeństwa finansowego oraz poprawności usług świadczonych dla naszych klientów.

Kompetentny zespół

Gwarancją jakości naszych usług są także kompetencje, doświadczenie i wiedza naszego zespołu. Na bieżąco podnosimy kwalifikacje, bierzemy udział w szkoleniach branżowych, audytach wewnętrznych oraz wspólnie wypracowujemy rozwiązania gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo procesów. Dbamy nie tylko o przestrzeganie przepisów wynikających z obowiązków wobec instytucji państwowych, ale również międzynarodowych norm zarządzania jakością.

Jesteśmy częścią Grupy Advartis
oferującej kompleksowe usługi dla biznesu

Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!

Pełna treść zgody

Contract Administration Sp. z o. o.

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 32 00
contact@ca-staff.eu

NIP: 526-001-29-88, KRS: 0000028831,
REGON: 012548510. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy

Mapa