Dlaczego warto dołączyć do zespołu CA?


Dołącz do nas!

Jesteśmy przyjaznym i stabilnym pracodawcą. Działamy na rynku
od ponad 30 lat i zatrudniamy ponad 250 pracowników w 7 lokalizacjach
w Polsce, Czechach i na Słowacji.

30+lat doświadczenia
w branży
7lokalizacji w 3 krajach
500+zadowolonych
klientów
100 000+obsługiwanych
pracowników naszych
klientów

Jesteśmy częścią Grupy Advartis, skupiającej spółki oferujące profesjonalne usługi dla biznesu.

Ludzie

Finanse

Compliance

Ufają nam znane marki

Realizujemy projekty zarówno dla polskich, jak i międzynarodowych firm. Wśród naszych klientów są największe globalne marki.

Zarówno w naszym zespole, jak i podczas współpracy z klientami stawiamy na partnerstwo, jasną komunikację i elastyczność. Duża część naszych pracowników i klientów jest z nami związanych od wielu lat. To coś, z czego jesteśmy szczególnie dumni.   

  • 80 proc. naszego zespołu to kobiety
  • 90 proc. naszych managerów to kobiety
  • 30 proc. naszych managerów zaczynała współpracę z CA od stanowisk asystenckich
  • 23 proc. zespołu pracuje z nami dłużej niż 10 lat

Nasze biura

Nasze lokalizacje

Działamy w 4 lokalizacjach w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź) i 3 za granicą (Praga, Brno, Bratysława).

Benefity

Rodzinna atmosfera

Mimo dużej skali działania i profesjonalnego charakteru usług nie pracujemy jak typowa korporacja. Nikt nie jest u nas anonimowy, chętnie wspieramy się nawzajem, dzielimy wiedzą i szanujemy. To właśnie atmosfera i relacje ze współpracownikami sprawiają, że duża część osób z naszego zespołu pracuje z nami od wielu lat.

Możliwość rozwoju

1/3 naszych managerów pracę w CA zaczynała od najbardziej podstawowych stanowisk. Ty także możesz przejść podobną drogę! Jeśli jednak bycie managerem nie jest Twoim celem, zapewnimy Ci możliwości rozwoju dopasowane do Twoich oczekiwań. 

Opieka medyczna w sieci Enel-Med

Naszym stałym pracownikom i współpracownikom zapewniamy bardzo szeroki zakres bezpłatnej opieki medycznej w sieci Enel-Med. Na atrakcyjnych warunkach istnieje możliwość objęcia pakietem także członków najbliższej rodziny.

Karta Multisport

Lubisz być fit? Członkowie naszego zespołu mogą korzystać z dofinansowania do karty Multisport, mają także możliwość dopisania do niej członków swojej rodziny lub przyjaciół.

Kursy językowe online (angielski i niemiecki)

Wszystkim naszym pracownikom zapewniamy możliwość udziału w kursach językowych online, na których mogą podszkolić znajomość języka angielskiego i niemieckiego. Wygodna platforma internetowa pozwala uczyć się w dogodnym czasie i we własnym tempie.

Przerwa na lunch wliczona do czasu pracy

Pracując w CA masz możliwość wykorzystania 30-minutowej przerwy na lunch, która jest wliczona do czasu pracy. Nie musisz jej odpracowywać.

Doskonała lokalizacja biur

Nasze biura są położone w dobrze skomunikowanych punktach, zapewniających wygodny dojazd komunikacją publiczną. W otoczeniu znajdziecie bogatą infrastrukturę, jak sklepy, restauracje i punkty usługowe.

Ubezpieczenie grupowe

Członkom naszego zespołu zapewniamy możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego. Możecie nim objąć także członków Waszej rodziny.

Elastyczne godziny pracy

Szanujemy czas naszych pracowników i rozumiemy, że każdy z Was ma różne potrzeby i możliwości. Zapewniamy możliwość elastycznego wyboru godzin pracy w przedziale od 7 do 17.

Udział w akcjach CSR (Corporate Social Resposibility)

Nasi pracownicy mają możliwość zaangażowania się w wiele akcji CSR-owych organizowanych przez naszą Grupę, między innymi w coroczne zbiórki świąteczne dla dzieci z domów dziecka, pomoc dla domu samotnej matki czy udział w sportowych wyzwaniach charytatywnych.

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół tworzy ponad 250 specjalistów z doświadczeniem w obsłudze firm z różnych sektorów.

Jak się u nas pracuje?

Iwona Skarbowska

Starszy Specjalista ds. Kadr / Koordynator zespołu, Łódź

Początki pracy w CA były dla mnie dużym wyzwaniem. Otrzymałam jednak ogromne wsparcie od przełożonej, która od początku we mnie wierzyła i pomagała mi przezwyciężyć trudności. Po kilku miesiącach pracy zostałam Koordynatorem zespołu, a następnie otrzymałam awans na stanowisko Starszego Specjalisty.

Pracę w CA cenię za zrozumienie, wsparcie, szanse rozwoju oraz cudowną atmosferę. Bez względu na to, czy jadę do biura w Łodzi, czy do siedziby w Warszawie, zawsze jestem ciepło przyjęta i nie czuję się obco. Wszyscy są bardzo pomocni i życzliwi. Nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu, kocham moją pracę. I każdemu życzę takiego pracodawcy!

Marta Sekuła

Specjalista ds. Kadr, Warszawa

W Contract Administration doświadczenie zawodowe zdobywa się w przyjaznym i profesjonalnym środowisku. Nie musisz się obawiać o wsparcie – każdy jest pomocny i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym.

Ogromnym plusem tego miejsca pracy jest dbanie o „work-life balance”. Elastyczne godziny pracy, nastawienie przełożonych na realizację zadań oraz ludzkie podejście do pracownika, daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. Polecam pracę w CA osobom, które są pracowite, zmotywowane i nastawione na zdobywanie wiedzy.

Grażyna Kot

Specjalista ds. Płac, Warszawa

Mój ogólny staż pracy to prawie 20 lat. Pracowałam w korporacji i spółkach skarbu państwa, ale prawie 4 lata temu trafiłam do Contract Administration i uważam, że jest to najfajniejsza firma.

Praca z klientem zewnętrznym wymaga stałego doszkalania się. Na co dzień mamy do czynienia z dużym zakresem tematów do realizowania, nikomu się więc nie nudzi. Jednocześnie można się dużo nauczyć, jeżeli ktoś jest „głodny wiedzy”.

Firma jest na tyle mała, żeby odczuć rodzinną atmosferę i na tyle duża, aby się liczyła na rynku pracy.

Dla mnie liczy się przede wszystkim świetna atmosfera pracy i możliwość samodzielnego ustalania zadań.

 

Małgorzata Kubiak

Kierownik Zespołu ds. Kadr, Łódź

W CA pracuję od kilku lat. Bardzo cenię sobie możliwości rozwoju jakie zapewnia firma, dzięki czemu mam poczucie ciągłego doskonalenia i widzę, że „nie stoję w miejscu”. Zmiana stanowisk pozwala na zdobywanie nowych kompetencji.

Dodatkowo bardzo dużym atutem jest atmosfera w pracy i wsparcie ze strony bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów. Istotne jest również poczucie stabilności w zatrudnieniu, co w obecnych czasach jest dużym atutem.

Marta Sekuła

Proces rekrutacyjny w CA

Wyślij aplikację

na wybrane stanowisko z naszych aktualnych ofert pracy

Nasz dział HR zapozna się z Twoim CV

Jeśli Twoja aplikacja spełni nasze oczekiwania,
zaprosimy cię na rozmowę rekrutacyjną 

W przypadku pozytywnego rezultatu procesu rekrutacyjnego podpiszemy umowę i dopełnimy pozostałych formalności

Na początku okresu zatrudnienia zaprosimy cię na szkolenie onboardingowe, abyś lepiej poznał/a naszą firmę

Dołącz do nas!

Jesteśmy częścią Grupy Advartis
oferującej kompleksowe usługi dla biznesu

Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!

Pełna treść zgody

Contract Administration Sp. z o. o.

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 32 00
contact@ca-staff.eu

NIP: 526-001-29-88, KRS: 0000028831,
REGON: 012548510. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy

Mapa