Contract Administration

Kim jesteśmy?


Kadry i płace – to nasza specjalizacja i pasja

Jesteśmy pionierem outsourcingu płacoutsourcingu kadr – zarówno na rynku polskim, jak i w Europie Środkowo – Wschodniej. Działamy od początku lat 90-tych, stale się rozwijając, tworząc nowe rozwiązania technologiczne i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. 

Zatrudniamy ponad 250 specjalistów w 7 biurach w Polsce, Czechach i na Słowacji, dostarczając firmom profesjonalne wsparcie w szeroko pojętym obszarze HR. Obsługujemy zarówno duże międzynarodowe korporacje, jak i mniejsze podmioty działające na rynku lokalnym. Pracujemy dla klientów z wielu różnych sektorów, dostosowując zakres wsparcia do ich specyfiki i potrzeb.

Oferujemy obsługę w języku polskim, angielskim, czeskim i słowackim.

Dlaczego my?

Nasz model współpracy z klientami jest oparty na bezpośrednich relacjach

Wielu naszych klientów i pracowników pracuje z nami od ponad 20 lat

Zapewniamy klientom stabilność oraz elastyczność, stale się rozwijając

W ramach Grupy Advartis oferujemy kompleksowe wsparcie biznesu 

Nasze usługi

Oferujemy takie usługi jak naliczanie wynagrodzeń, obsługa ubezpieczeń społecznych (ZUS), rozliczanie czasu pracy, obsługa PPK, zarządzanie benefitami i administracja kadrowa. Zapewniamy także wsparcie w procesach zatrudnienia i onboardingu, rozwoju i oceny pracowników czy optymalizacji procesów HR.

Jako jedna z niewielu firm na polskim rynku oferujemy także pełną i zgodną z przepisami digitalizację dokumentacji pracowniczej w ramach rozwiązania Asistar E-Teczka.

Wykorzystujemy renomowane rozwiązania kadrowo – płacowe, proponując klientom model współpracy dopasowany do ich potrzeb – praca na naszych systemach, w modelu mieszanym lub na systemach klienta. Oferujemy także nowoczesne narzędzia informatyczne wspierające automatyzację procesów HR. Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach stworzyliśmy autorską platformę Asistar, z której korzysta ponad 100 000 pracowników naszych klientów.

Podążając za zmieniającymi się potrzebami klientów oraz dostosowując się do dynamicznych zmian w ustawodawstwie, nieustannie pogłębiamy znajomość regulacji z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych. Chętnie dzielimy się wiedzą, oferując klientom wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy. 

Jesteśmy jednym z liderów rynku BPO w Polsce

Gdzie jesteśmy?

Nasze biura mieszczą się w Polsce, Czechach i na Słowacji. W każdej lokalizacji oferujemy klientom pełen zakres usług:

  • usługi płacowe, m.in. rozliczanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac
  • usługi kadrowe, m.in. prowadzenie dokumentacji pracowniczej, audyt kadrowy
  • obsługa ubezpieczeń społecznych
  • outsourcing procesów biznesowych, m.in. optymalizacja kosztów zatrudnienia

Każde z naszych biur jest zarządzane lokalnie, co gwarantuje znajomość specyfiki danego rynku, sprawną komunikację oraz szybkie podejmowanie decyzji. 

Obecność specjalistów Contract Administration w miejscu działania naszych klientów usprawnia również wspieranie ich przy wszelkiego rodzaju kontrolach prowadzonych przez instytucje zewnętrzne, m.in.:

  • Urzędy skarbowe
  • ZUS
  • PIP

Jesteśmy częścią Grupy Advartis
oferującej kompleksowe usługi dla biznesu

Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!

Pełna treść zgody

Contract Administration Sp. z o. o.

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 32 00
contact@ca-staff.eu

NIP: 526-001-29-88, KRS: 0000028831,
REGON: 012548510. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy

Mapa