8.05.2024 O nas

Contract Administration w nowym biurze w Łodzi!   


Dzielimy się wspaniałymi wiadomościami! W pierwszym kwartale 2024 roku, chcąc zwiększyć komfort pracy naszego zespołu oraz być bliżej naszych klientów i partnerów, przenieśliśmy się do nowej lokalizacji w Łodzi. Obecnie usługi kadr i płac dla klientów naszego łódzkiego biura realizujemy w jednym z najnowocześniejszych kompleksów biurowych na lokalnym rynku. 

Połączenie historii z nowoczesnością 

W Łodzi działamy od blisko 20 lat. Nasze nowe biuro znajduje się w Fuzji – kompleksie stanowiącym małą, nowoczesną dzielnicę w samym centrum Łodzi, w której historia naturalnie przeplata się z nowoczesnością. Sercem Fuzji jest zabytkowa elektrownia Karola Scheiblera, zachwycająca swoimi imponującymi wnętrzami i detalami architektonicznymi. Budynki biurowe w naturalny sposób istnieją obok budynków mieszkalnych, a całość łączą Ogrody Anny i mnóstwo zieleni wokół. Kolejne zabytkowe wnętrza kompleksu zaczynają zajmować restauracje, piekarnie, cukiernie i drobne usługi dla okolicznych mieszkańców i pracowników. 

Kiedy pierwszy raz przyjechałyśmy do Fuzji od razu poczułyśmy wyjątkowość tego miejsca – z jednej strony świetna lokalizacja, wysoki standard powierzchni biurowej, z drugiej ceglane ściany pamiętające łódzkich fabrykantów, wtopione w nowoczesną elewację zupełnie nowych biurowców. Historia uzupełnia teraźniejszość, to co nowe podkreśla wartość tego, co stare – razem powstaje to coś, co sprawia, że czujemy się tutaj po prostu dobrze – mówi Małgorzata Riabcew, Dyrektor Oddziału Contract Administration  
w Łodzi. 

Twórczy akcent biura 

W urządzanie naszego nowego miejsca pracy mocno zaangażował się zespół CA – dzięki temu biuro jest bardzo łódzkie i industrialne, a tym samym doskonale wpisuje się w cały charakter kompleksu Fuzja. Na jednej ze ścian znajdziemy np. typowe dla regionu łódzkiego słowa, jak migawka, krańcówka, czy galanty. W innym miejscu wiszą tablice z nazwami ulic, przy których można było znaleźć Contract Administration w Łodzi, zanim wprowadziliśmy się do aktualnej lokalizacji.  

O artystyczne wykończenie naszej powierzchni zadbała łódzka ilustratorka Renata Krawczyk, która stworzyła dla nas wyjątkową grafikę, stanowiącą centralny punkt biura. Znajdziemy na niej charakterystyczne łódzkie budynki i inne elementy, z których słynie Łódź. Tym sposobem mamy stały widok na Pałac Poznańskiego, Manufakturę, a nawet na Misia Uszatka!  

Biura Contract Administration 

W Polsce jesteśmy obecni w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Posiadamy także biura w Czechach i na Słowacji. Zatrudniamy ponad 250 pracowników, w tym najlepszych na rynku ekspertów z zakresu kadr i płac.  

W każdym z naszych biur zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie kadrowo – płacowe. Oferujemy także dostęp do rozwiązań technologicznych, umożliwiających optymalizację i cyfryzację procesów HR. 

Zapraszamy do CA! 

Źródło: EchoInvestment


Poznaj nasze usługi

Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!

Pełna treść zgody

Contract Administration Sp. z o. o.

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 32 00
contact@ca-staff.eu

NIP: 526-001-29-88, KRS: 0000028831,
REGON: 012548510. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy

Mapa