Obsługa kadr i płac na systemie Xpertis – MacrologicERP


System Xpertis – kompleksowa obsługa

Dla firm poszukujących profesjonalnych i efektywnych rozwiązań z obszaru HR oferujemy kompleksową obsługę kadrowo – płacową realizowaną z wykorzystaniem systemu Xpertis -Macrologic ERP. 

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu wybieramy rozwiązania, które pozwalają nam zapewnić klientom obsługę kadr i płac na najwyższym poziomie, zarówno pod kątem jakości procesów, jak i ich bezpieczeństwa.  

Od ponad 25 lat w naszej pracy wykorzystujemy system Xpertis. To narzędzie zapewniające szeroki wachlarz funkcjonalności, elastyczność i zgodność z aktualnymi regulacjami prawnymi. Dodatkowym atutem jest łatwość integracji z innymi systemami, m.in. naszą autorską platformą Asistar.  

Outsourcing kadr i płac – system Xpertis – Macrologic ERP 

Od ponad 30 lat obsługujemy kadry i płace klientów z wielu różnych sektorów. System Xpertis – MacrologicERP jest jednym z rozwiązań, które wykorzystujemy w naszej codziennej pracy. Doskonale znamy specyfikę i funkcjonalności tego systemu oraz wiemy, jak optymalnie wykorzystać jego potencjał w ramach usług kadrowo – płacowych, które realizujemy dla klientów.  

Od wielu lat ściśle współpracujemy z producentem narzędzia, posiadamy także własnych konsultantów IT wyspecjalizowanych w jego obsłudze i rozwoju.  

Obsługa kadr i płac na systemie Xpertis – MacrologicERP – zakres wsparcia 

Oferujemy pełną obsługę kadr i płac dla firm korzystających z platformy Xpertis. Wspieramy także klientów, którzy są zainteresowani migracją procesów kadrowo – płacowych do tego systemu. Pomagamy dobrać rozwiązania, które są optymalnie dopasowane do specyfiki działania danej firmy i ułatwiają digitalizację obszaru HR. 

W ramach outsourcingu kadr i płac nasze systemy są zintegrowane z rozwiązaniami klienta. Zapewniamy dostęp do danych w czasie rzeczywistym, a także dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa procesów.  

Outsourcing kadr i płac – nasze usługi: 

Nasze usługi – dowiedz się więcej 

Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!

Pełna treść zgody

Contract Administration Sp. z o. o.

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 32 00
contact@ca-staff.eu

NIP: 526-001-29-88, KRS: 0000028831,
REGON: 012548510. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy

Mapa