13.11.2020 O nas

Grupa Advartis – 30 lat w Europie Środkowej


W tym roku mija 30 lat, od kiedy rozpoczęliśmy działalność na polskim rynku. To dla nas wyjątkowy okres – pełen wyzwań, dynamicznych zmian i sukcesów. W tym czasie staliśmy się grupą spółek zatrudniających ponad 540 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Zaczynaliśmy w 1990 roku jako kancelaria prawna, biorąc aktywny udział we wspieraniu początków pierwszych dużych międzynarodowych przedsięwzięć na polskim rynku. W ciągu następnych dwóch lat zaczęliśmy oferować klientom profesjonalne usługi kadrowo – płacowe i księgowe, stając się pionierami outsourcingu w Polsce.

Lata 90-te to okres dynamicznego rozwoju naszej organizacji. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów otwieraliśmy kolejne biura i rozbudowywaliśmy naszą ofertę.

W kolejnych latach koncentrowaliśmy się na rozwoju międzynarodowym. W 2017 roku dołączyliśmy jako niezależny członek do sieci Crowe Global, 8. największej sieci doradczo-księgowej na świecie, działającej w 130 krajach.

W 2019 roku stworzyliśmy markę Advartis, która skupia wszystkie spółki działające pod marką Crowe, Contract Administration i TGC Corporate Lawyers w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Nasi klienci

Nasze relacje z klientami zawsze opierały się na partnerstwie, zrozumieniu i szacunku. Mimo rozwoju technologicznego i wdrażania innowacyjnych rozwiązań, które usprawniają nasze codzienne działania, wciąż bardzo dużą wagę przykładamy do osobistego kontaktu z naszymi partnerami biznesowymi. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny, niezależnie od wielkości czy zakresu naszej współpracy.

Bardzo cieszy nas fakt, że dziś w gronie naszych klientów jest blisko 100 firm, które są z nami związane od ponad 20 lat. To dla nas nie tylko ogromna satysfakcja, ale także motywacja, aby wciąż się rozwijać i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.

Nasz zespół

To, jaką organizacją jesteśmy obecnie, zawdzięczamy naszemu zespołowi. To dzięki zaangażowaniu, otwartości i odwadze pracowników dzisiaj jesteśmy grupą spółek zatrudniających ponad 500 osób w 3 krajach i dostarczamy kompleksowe usługi wspierające biznes klientów z całego świata.

Dziękujemy za towarzyszenie nam w tej wyjątkowej podróży. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu podsumowującego 30 lat naszej działalności na rynku.

We Are 30!


Poznaj nasze usługi

Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!

Pełna treść zgody

Contract Administration Sp. z o. o.

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 32 00
contact@ca-staff.eu

NIP: 526-001-29-88, KRS: 0000028831,
REGON: 012548510. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy

Mapa