7.12.2020 O nas

Prezes Contract Administration w rankingu 100 Kobiet Biznesu


Magdalena Aleksandrowicz, Prezes Contract Administration, znalazła się w gronie „100 Kobiet Biznesu”. Prestiżowe wyróżnienie Pulsu Biznesu jest przyznawane przedsiębiorczym kobietom, które z sukcesem zarządzają firmami o największej dynamice wzrostu.

Ranking „100 Kobiet Biznesu”, organizowany przez redakcję Pulsu Biznesu, ma na celu promowanie przedsiębiorczości kobiet w Polsce oraz docenianie rosnącej roli kobiet w polskim świecie biznesu. W tegorocznym zestawieniu znalazła się setka kobiet zarządzających firmami o największej dynamice sprzedaży i zysku na przestrzeni dwóch ostatnich lat.

Magdalena Aleksandrowicz, CEO Contract Administration na Polskę, Czechy i Słowację, z firmą związana jest od początku jej istnienia, czyli od 1991 r. W ciągu 30 lat spółka stała się jednym z największych podmiotów świadczących usługi outsourcingu kadr i płac w regionie Europy Środkowej. Obecnie zatrudnia ponad 250 pracowników w 7 centrach operacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji.

To ogromny zaszczyt znaleźć się w gronie liderek polskiego biznesu. Z tego wyróżnienia cieszę się podwójnie, bowiem z jednej strony stanowi ono dowód na solidną pozycję naszej firmy na rynku, a jednocześnie może być inspiracją dla kobiet w dążeniu do realizacji własnych marzeń i ambicji, które nasza firma od zawsze wspiera – mówi Magdalena Aleksandrowicz, CEO Contract Administration.

Ponad 80 proc. zespołu Contract Administration stanowią kobiety. Wśród kadry zarządzającej ten odsetek jest jeszcze wyższy.

Nasza mocna pozycja na rynku usług kadrowo – płacowych to zasługa całego zespołu Contract Administration. To dla mnie duża satysfakcja, kiedy obserwuję jak nasi pracownicy rozwijają się razem z organizacją. Wielu z nich jest związanych z firmą od wielu lat – dodaje Magdalena Aleksandrowicz.

W 2020 roku spółka Contract Administration otrzymała tytuł Outsourcing Star dla najdynamiczniej rozwijającej się firmy z obszaru kadr i płac. Firma znalazła się także wśród 3 najszybciej rosnących podmiotów z sektora BPO w Polsce.


Poznaj nasze usługi

Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!

Pełna treść zgody

Contract Administration Sp. z o. o.

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 32 00
contact@ca-staff.eu

NIP: 526-001-29-88, KRS: 0000028831,
REGON: 012548510. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy

Mapa