19.01.2023 O nas

Nowy Dyrektor Sprzedaży w Grupie Advartis


Andrzej Monastyrski dołączył do zespołu Grupy Advartis, która oferuje profesjonalne usługi biznesowe pod markami Crowe, Contract Administration i TGC Corporate Lawyers w Polsce, Czechach i na Słowacji. Jako Dyrektor sprzedaży będzie odpowiadał za rozwój nowego biznesu oraz portfolio usług Grupy.

Andrzej Monastyrski posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży. Jest ekspertem w zakresie wdrażania efektywnych strategii sprzedażowych i zarządzania pipeline’em. Przez wiele lat pracował jako konsultant i trener biznesowy. Poprzednio pełnił rolę Dyrektora Konsultingu w firmie Leverage, wcześniej był Dyrektorem Sprzedaży w Bibby Financial Services oraz Dyrektorem Zarządzającym w Mercuri International Polska. Jest wykładowcą na studiach podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Jako Grupa Advartis stawiamy na ciągły rozwój i wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów. Naszym znakiem rozpoznawczym jest nie tylko wysoka jakość usług, ale także indywidualne podejście do każdego projektu. Cieszę się, że do naszego zespołu dołączył ekspert z tak szerokim doświadczeniem w sprzedaży B2B, który wesprze nas w dostarczaniu klientom wysokiej wartości – powiedział Christian Fielding, CEO Grupy Advartis w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Grupa Advartis oferuje usługi z zakresu księgowości, outsourcingu kadr i płac, doradztwa podatkowego i prawnego, audytu oraz konsultingu na rynku polskim, czeskim i słowackim. Spółki Crowe, Contract Administration i TGC Corporate Lawyers wspierają klientów na każdym etapie – od rozpoczęcia działalności, przez jej bieżące funkcjonowanie, aż po rozwój i optymalizację biznesu.

Bardzo się cieszę z powrotu do branży usług profesjonalnych po 8 latach pracy w sektorze finansowym oraz technologicznym. To rynek, który ma bardzo duży potencjał wzrostu i dynamicznie się rozwija. Moim nadrzędnym celem będzie umocnienie pozycji Grupy Advartis (Contract Administration, Crowe, TGC Corporate Lawyers) jako organizacji one-stop-shop dla przedsiębiorców, jak i klientów korporacyjnych w naszym regionie – mówi Andrzej Monastyrski, Dyrektor Sprzedaży Grupy Advartis w Polsce, Czechach i na Słowacji.


Poznaj nasze usługi

Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!

Pełna treść zgody

Contract Administration Sp. z o. o.

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 32 00
contact@ca-staff.eu

NIP: 526-001-29-88, KRS: 0000028831,
REGON: 012548510. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy

Mapa