24.01.2020 O nas

Contract Administration z tytułem Outsourcing Star


Contract Administration zdobył pierwszą nagrodę w kategorii Księgowość, Kadry i Płace w konkursie Outsourcing Stars. Spółka znalazła się także wśród 3 finalistów najważniejszej kategorii konkursu – dla najszybciej rozwijających się firm BPO w Polsce.

Outsourcing Stars to jeden z najważniejszych niekomercyjnych konkursów dla sektora usług biznesowych w Polsce. Nagrody są przyznawane najdynamiczniej rozwijającym się firmom outsourcingowym i centrom usług wspólnych, organizacjom otoczenia biznesowego oraz miastom wspierającym rozwój branży w Polsce. Wśród kryteriów uwzględnianych przez kapitułę konkursu są m.in. przyrost nowych kontraktów i poziom wzrostu zatrudnienia.

Cieszę się, że jesteśmy jednym z liderów jednego z najdynamiczniej rozwijających się sektorów w Polsce. W ciągu blisko 30-lat naszej obecności na rynku z kilkuosobowej spółki staliśmy się jednym z największych graczy w obszarze outsourcingu kadr i płac. To nie byłoby możliwe bez zaangażowania naszego zespołu i zaufania jakim darzą nas klienci – mówi Magdalena Aleksandrowicz, CEO Contract Administration.

Contract Administration oferuje kompleksowe usługi z obszaru kadr i płac oraz rozwiązania umożliwiające automatyzację działań HR. Spółka zatrudnia ponad 250 pracowników w 7 centrach operacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Konkurs Outsourcing Stars jest organizowany przez Fundację Pro Progressio.


Poznaj nasze usługi

Chcesz być na bieżąco?
Subskrybuj nasz newsletter!

Pełna treść zgody

Contract Administration Sp. z o. o.

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Polska

+48 22 295 32 00
contact@ca-staff.eu

NIP: 526-001-29-88, KRS: 0000028831,
REGON: 012548510. Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy

Mapa